Військові тестують український дрон

Військові тестують український дрон "Лелека-100"

Фото, відео
3025
Укрінформ
На аеродромі поблизу Чернігова робоча група військовослужбовців проводить випробування вітчизняного безпілотника «Лелека-100».

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"На відміну від попередніх розробок, авіаційний комплекс «Лелека-100» ще маловідомий і потребує ретельного вивчення. Проте, за заявами виробників, має більш сучасне авіаційне та радіоелектронне обладнання, виконує завдання з аеророзвідки на більших відстанях та є більш безшумним і невловимим для радарів", - зазначається в повідомленні.

Свою роботу військові науковці розпочали з перевірки функціонування всіх систем та агрегатів безпілотного літального апарату БПЛА.

"Під час випробувальних робіт плануємо оцінити масо-габаритні та аероергономічні показники «Лелеки», а також можливості роботи оператора комплексу в екстремальних умовах", — розповів полковник Володимир Дмитрієв, який керує випробуваннями.

Поряд з випробуваннями на аеродромі, військові виконували допідготовку інструкторів, які найближчим часом вирушать в район АТО, де навчатимуть операторів іншого БПЛА - "Фурія" безпосередньо в бойових умовах. Тренувальні польоти "Фурії" пройшли в складних погодних умовах за низької температури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-