Ідентифікацію через мобілки Україні обіцяють до кінця 2017

Ідентифікацію через мобілки Україні обіцяють до кінця 2017

Укрінформ
В Україні до кінця 2017-року запровадять проект ідентифікації за допомогою мобільного телефону з електронним підписом Mobile ID.

Про це розповів заступник голови Держагентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб під час форуму на тему: "Запуск проекту ЕGOV4UKRAINE: стан та перспективи розвитку електронного урядування в Україні", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ряд кроків ми будемо реалізовувати щодо розвитку альтернативних засобів ідентифікації. В першу чергу протягом 2017 року ми плануємо запровадити повнофункціонально проект Mobile ID. Це по суті, можливо, найбільш перспективна технологія сьогодні у світі щодо забезпечення з точки зору доступності та зручності. Вона виконує дві функції: ідентифікації та створення електронного юридичнозначимого документа, бо на вашій сім-карті буде розміщуватись мобільний електронний цифровий підпис", - сказав Вискуб.

Він додав, що до кінця цього року проект мають запровадити у промислову експлуатацію, але для цього необхідно створити необхідну законодавчу базу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-