Google Timelapse показав, як змінювалася земля протягом 32 років

Google Timelapse показав, як змінювалася земля протягом 32 років

Відео
2110
Ukrinform
Картографічний сервіс Google Earth оновив функцію Timelapse, зробивши знімки чіткіше і додавши інформацію за останні роки. Тепер можна наочно побачити зміни, що відбулися в будь-якій точці планети, починаючи з 1984 року.

Про це повідомляє National Geografic.

"Нова анімована карта містить більше п'яти мільйонів зображень: найстаріші з них взяті з архіву Landsat, а свіжі отримані з супутників Landsat 8 і Sentinel-2. Підсумком роботи стало 25 мільйонів відеороликів, що показують поверхню Землі за період 1984-2016 роки", - зазначається в публікації.

Таймлапс (timelapse) — техніка на грані фото і відео: це кіно- або фотозйомка з певною кількістю кадрів в хвилину, об'єднаних в один відеоряд. Насамперед ця технологія застосовувалася, в основному, в наукових цілях для демонстрації повільно протікаючих процесів. З часом об'єднання фотографій у відеоряд стало поширеною практикою, і тепер таким чином створюється безліч видовищних міні-фільмів.

Залишаються актуальними і науково-просвітницькі завдання. Ще в 2013 році картографічний сервіс Google Earth створив функцію Timelapse: розташовані в хронологічному порядку супутникові знімки давали повну картину життя планети за кілька десятиліть. Зараз це оновлений інструмент, що дозволяє ще краще простежити зміни.

Таймлапси деяких районів у форматі міні-фільму доступні на YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>