Samsung викупив сторінки трьох найбільших газет США для вибачень за Note 7

Samsung викупив сторінки трьох найбільших газет США для вибачень за Note 7

2105
Ukrinform
Компанія Samsung викупила рекламні сторінки в трьох найбільших газетах США The New York Times, The Wall Street Journal і The Washington Post, щоб вибачитися перед покупцями.

Про це повідомляє Медуза.

"У зверненні глави північноамериканського підрозділу Samsung Грегорі Лі насамперед йдеться про проблеми зі смартфоном Galaxy Note 7, батареї яких почали самозайматися. Помітив, що аналіз причин неполадки продовжується", - зазначається в публікації.

Також згадав проблему з пральними машинами з вертикальним завантаженням, у яких під час роботи могла раптово від'єднуватися кришка.

"У Samsung ми просуваємо інновації, щоб створювати технології, які роблять життя кращим. Важливий принцип нашої роботи: забезпечувати кращу якість і безпеку. Останнім часом ми не змогли виконати цю умову", - цитує слова Грегорі Лі The Verge.

У жовтні Samsung повністю відмовилася від виробництва Galaxy Note 7 і закликала покупців відключити смартфони і повернути їх в магазин.

У листопаді стало відомо про проблеми з 34 моделями пральних машин, які випускали протягом п'яти років. Компанія відкликала 2,8 мільйона машин.

Фото: Forbes.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>