СБУ провела протидиверсійні тренування з роботами

СБУ провела протидиверсійні тренування з роботами

Відео
Укрінформ
Служба безпеки України провела протидиверсійні тренування, максимально наближені до реальних умов.

Відео навчань відомство виклало на youtube.

Тренування проведені у Харкові під егідою центрального координаційного органу боротьби з тероризмом – Антитерористичного центру при СБУ.

За сценарієм тренувань група диверсантів підірвала технологічне обладнання Харківського обласного радіотелевізійного передавального центру, після чого зникла в невідомому напрямку. Силовики мали локалізувати наслідки вибуху, оглянути місце події із залученням фахівців-вибухотехніків, визначити прикмети умовних диверсантів, розшукати та затримати їх.

Після аналізу зібраних даних, у результаті проведення фільтраційних заходів правоохоронці затримали двох з них. Останній "диверсант", який забарикадувався у покинутій будівлі, був знешкоджений бійцями спецпідрозділу СБУ "Альфа".

Завданням тренувань було не лише відпрацювання алгоритму дій усіх суб’єктів антитерористичної діяльності в разі виникнення загроз, а й виявлення недоліків у системі заходів з протидії можливій диверсійній діяльності.

У навчаннях взяли участь усі регіональні суб’єкти антитерористичної діяльності: СБУ, поліція, Нацгвардія, ДСНС, ДПС, ЗСУ та курсанти профільних вищих військових навчальних закладів Харкова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-