Вчені: немовлята бачать те, чого ніколи не побачать дорослі

Вчені: немовлята бачать те, чого ніколи не побачать дорослі

Укрінформ
За словами американських вчених, немовлята можуть бачити дивні образи. До такого висновку фахівці прийшли після одного цікавого дослідження, в якому взяли участь 42 немовлят у віці до п'яти місяців.

Про це повідомляє Sott.

Вчені встановили, що немовлята з народження до п'ятимісячного віку можуть бачити дивні образи, які не в змозі розглянути і побачити дорослі люди. За словами фахівців з США, незвичайні надприродні здібності з'являються у малюків відразу після народження, але вже до п'ятимісячного віку цей дар пропадає. Хоча, є такі діти, у яких цей дар «затримується» до десяти-дванадцяти місяців.

Дослідники відзначають, що в ході експериментів вони неодноразово помічали, що діти дійсно можуть концентруватися на образах і довгий час спостерігати за чимось, чого не бачать дорослі. Вчені відзначають, що по погляду можна зрозуміти, що діти дивляться не в порожнечу, перед ними і правда щось є, але ось що саме, невідомо.

За словами фахівців, ці здібності допомагають дітям адаптуватися в світі і не боятися всього нового. При цьому вчені не можуть пояснити, чому ця здатність зникає і не залишається з людиною. Американські вчені хочуть спробувати знайти пояснення цього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-