Фейгін розповів про невипадковий збіг дат у справах Сущенка та його власної

Фейгін розповів про невипадковий збіг дат у справах Сущенка та його власної

1935
Ukrinform
Адвокат незаконно заарештованого у Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін вважає не випадковим збігом дати продовження суду у справі Сущенка і початку справи самого Фейгіна.

Про це адвокат сказав у коментарі Укрінформу.

"Хотів би зазначити таку особливість. У судових засіданнях у справі Сущенка оголошено перерву до 23 квітня. Звинувачення, найімовірніше, за один день встигне викласти свої аргументи, що залишилися. Відповідно, 24 квітня настане черга захисту надавати свої матеріали. Але також саме на 24 квітня перенесено розгляд Радою адвокатської Палати міста Москви моєї дисциплінарної справи. Можна припустити, що це не випадковий збіг", - сказав Фейгін.

На його думку, це може додатково свідчити про взаємозв'язок того факту, що він зараз захищає журналіста Укрінформу Сущенка, з погрозами позбавити його адвокатського статусу у результаті звернень прокремлівського блогера Шарія. "Подібні дивні збіги по датах були і торік. Наприклад, вранці 25 жовтня стало відомо, що Росія звільнила українських політв'язнів Ільмі Умерова і Ахтема Чийгоза. І того ж дня перший суд щодо Шарія у Хамовничеському райсуді Москви прийняв сумнівне рішення задовольнити його позов до мене", - зазначив адвокат.

Читайте також: Фейгін звернувся до Путіна щодо штучних труднощів для "політичних адвокатів"

Він також пригадав про судовий процес, що йде зараз відбувається над його клієнтом, колишнім українським політв'язнем Надією Савченко. "Хочу нагадати, що Шарій останнім часом регулярно спілкувався з Надією, робив з нею інтерв'ю. Не виключаю, що в результаті цього спілкування він теж міг підштовхувати її до неакуратних слів і дій", - вважає Фейгін.

Як повідомлялося Фейгін - російський адвокат, який захищав українських політв'язнів Савченко, Мустафу Джемілєва, Ільмі Умерова. На даний час він захищає кореспондента Укрінформу Романа Сущенка. 27 березня почалися попередні слухання у Мосміськсуді. Засідання продовжаться 23 квітня, тобто за день до розгляду Адвокатською палатою скарги на Марка Фейгіна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>