Адвокат: Сущенку в СІЗО передали реєстр його листів – але не повний

Адвокат: Сущенку в СІЗО передали реєстр його листів – але не повний

1544
Ukrinform
Марк Фейгін, адвокат незаконно затриманого у РФ журналіста Укрінформу Романа Сущенка, розповів про відповідь на запит його підзахисного про кількість і статус отриманих і відправлених листів.

Про це адвокат повідомив кореспондентові Укрінформу.

"У результаті поданої нами скарги Сущенку в СІЗО передали реєстр його листів (повний список вхідної-вихідної кореспонденції із зазначенням статусу - ред.), але тільки з грудня. Разом: йому надійшло 64 листи, з них передано в камеру - 18. Чому не віддали інших, не пояснюється. А всі 25 відправлених Романом з грудня листів надійшли на пошту" - сказав Фейгін.

Адвокат також уточнив, що його ділова поїздка в Київ закінчується, і в середу він вже буде в Москві.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було висунуто обвинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву, у тому числі офіційно, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

Лефортовський районний суд продовжив Сущенку строк перебування під вартою до 30 квітня. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цим рішенням.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-