Справа Сущенка: до поїздки в Париж Фейгін відвідає посольство Франції в РФ

Справа Сущенка: до поїздки в Париж Фейгін відвідає посольство Франції в РФ

1419
Ukrinform
Марк Фейгін, який захищає неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка, наступного тижня відвідає посольство Франції в Москві, де обговорить деталі ділової поїздки до Парижа.

Про це адвокат повідомив кореспондентові Укрінформу.

«Наступного тижня піду до Посольства Франції в Москві. Обговорюватимемо програму поїздки до Парижа у справі Сущенка». Вже є попереднє коло осіб у різних структурах, у тому числі МЗС Франції, в Єлисейському палаці, з якими плануємо зустрітися. Але точно визначимося з персоналіями вже ближче до візиту», - сказав Фейгін.

Він пояснив, що можливість та деталі цієї поїздки обговорював під час його нещодавньої поїздки до Києва в якості адвоката Романа Сущенка. Фейгін підкреслив, що отримав всю необхідну допомогу в Міністерстві закордонних справ України.

Як повідомляв Укрінформ, його власного кореспондента у Франції Романа Сущенка на порушення міжнародних правил 30 вересня затримали в Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

27 жовтня Мосміськсуд відхилив апеляцію на утримання Сущенка під вартою. Термін утримання його під вартою закінчується 1 грудня.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-