Фейгін чекає, що росЗМІ поливатимуть Сущенка брудом

Фейгін чекає, що росЗМІ поливатимуть Сущенка брудом

Укрінформ
Адвокат Марк Фейгін, який захищає журналіста Укрінформу Романа Сущенка, неправомірно затриманого в Москві, заявив, що чекає появи негативних публікацій про Сущенка в російських ЗМІ.

Про це він повідомив кореспондентові Укрінформу.

"Активно готуюся до засідання о 14.30. До того потрібно об'їхати багато місць у Москві. Вже знаю прізвища деяких "підгодованих" журналістів і журналісток, заряджених на матеріал про Романа Сущенка. Потрібно бути готовим, що у цей час будуть негативні публікації про нього", - розповідає Фейгін.

Як повідомляв Укрінформ, власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, порушуючи всі міжнародні правила, затримали в Москві 30 вересня і звинуватили у шпигунстві, заявивши, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР спростували обвинувачення ФСБ, зазначивши, що це "абсолютно не відповідає дійсності".

Московський суд заарештував Романа Сущенка до 30 листопада.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

У п'ятницю, 7 жовтня, власному кореспондентові Укрінформу Роману Сущенку буде пред'явлено обвинувачення. З моменту арешту до Сущенка не був допущений український консул.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-