Стамбул. «Фрайбург» та «Астон Вілла» зіграють у фіналі Ліги Європи УЄФА
Стартовий свисток французького арбітра Франсуа Летексьє пролунає о 22:00 за київським часом, повідомляє Укрінформ.
«Фрайбург» на стадії плей-офф Ліги Європи обіграв бельгійський «Генк» (5:1, 0:1), іспанську «Сельту» (3:1, 3:0), а у півфіналі - португальську «Брагу» (3:1, 1:2).
«Астон Вілла» у свою чергу взяла гору над французьким «Ліллем» (2:0, 1:0), італійською «Болоньєю» (4:0, 3:1) та в 1/2 фіналу - англійським «Ноттінгем Форест» (4:0, 0:1).
Зазначимо, що суддя Франсуа Летексьє був головним арбітром фіналу Євро-2024 Іспанія - Англія на «Олімпійському стадіоні» в Берліні (Німеччина).
У фіналах мирного результату не буває. У разі нічиєї після закінчення основного часу, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок залишиться нічийним, доля матчу вирішиться у серії пенальті.
Як повідомлялося, торік Лігу Європи УЄФА виграв лондонський «Тоттенгем», здолавши в англійському фіналі «Манчестер Юнайтед» (1:0).
Фото: УЄФА.