«Динамо» перемогло «Полтаву» у чемпіонаті України з футболу

«Динамо» перемогло «Полтаву» у чемпіонаті України з футболу

Укрінформ
У суботу стартував передостанній, 29-й тур чемпіонату України з футболу серед клубів Премʼєр-ліги (УПЛ).

Київські динамівці обіграли «Полтаву» (2:0), передає Укрінформ.

Перший м'яч на 3-й хвилині з пенальті забив Андрій Ярмоленко, на 90+1-й рахунок подвоїв Едуардо Герреро.

Харківський «Металіст 1925» втратив очки у двобої з командою «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) - 1:1.  

Голи:  Батон Забергджа (23) - Вадим Сидун (74).  

У неділю, 17 травня, у чемпіонаті УПЛ зійдуться криворізький «Кривбас» та донецький «Шахтар» (13.00), львівський «Рух» та «Олександрія» (13.00), ковалівський «Колос» та київська «Оболонь» (15.30), львівські «Карпати» та рівненський «Верес» (18.00).

У понеділок, 18 травня, програму туру завершать протистояння луганської «Зорі» та житомирського «Полісся» (13.00), «Кудрівки» з Чернігівщини та черкаського ЛНЗ (13.00).

Турнірне становище: «Шахтар» - 69 очок, ЛНЗ - 57, «Полісся» - 55, «Динамо» - 54, «Металіст 1925» - 48, «Кривбас» - 47, «Колос» - 46, «Зоря» - 42, «Карпати» - 38, «Верес» - 31, «Епіцентр» - 31, «Оболонь» - 25, «Кудрівка» - 22, «Рух» - 21, «Олександрія» - 13, «Полтава» - 12.

Читайте також: «Баварія» подовжила контракту із 40-річним голкіпером Мануелем Ноєром

Як повідомляв Укрінформ, чемпіоном України з футболу сезону-2025/26 достроково став «Шахтар».

Фото: УПЛ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-