Полтава долучилася до «Інклюзивних футбольних секцій»

Полтава долучилася до «Інклюзивних футбольних секцій»

Укрінформ
Ініціатива УАФ та Асоціації футболу Полтавщини «Інклюзивні футбольні секції» представлена в Полтавській області на базі полтавської спеціальної школи.

Як повідомляє УАФ, з командою займаються тренер Дмитро Фоменко, який пройшов спеціальну підготовку УАФ, та вчитель фізкультури школи Олександр Чопівський, передає Укрінформ.

«На тренуваннях діти працюють разом, навчаються основним прийомам із техніки гри, а також вчаться роботі в команді, - розповів Дмитро Фоменко. - Звісно, підхід до кожної дитини — індивідуальний. Дехто з хлопців, хто не мав досвіду гри у футбол, зараз не відстає від решти гравців у команді. Для повноцінних занять Українська асоціація футболу надала комплекти якісної форми й необхідний інвентар».

«Зараз юні футболісти завершили цикл тренувань, - зазначив Олександр Чопівський. - Намагаюся їх мотивувати й подружити між собою. Цей проєкт надихає й додає віри у власні сили. Хлопці й дівчата, як і ми, їхні тренери, щиро вдячні Українській асоціації футболу та Асоціації футболу Полтавщини, що створили й підтримують такий важливий проєкт».

Основні цілі проєкту УАФ - поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей з інвалідністю та з особливими освітніми потребами через залучення їх до фізичних активностей проєкту та соціалізацію, змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами, надати доступ до інклюзивних занять спортом тощо.

Читайте також: Відомий склад футбольної збірної України U19 на підготовчий збір

Завдяки Українській асоціації футболу інклюзивні секції забезпечені дитячою футбольною формою, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.

Фото: АФП.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-