Юні українські стрибуни у воду виграли ще три нагороди турніру у Дрездені

Збірна України продовжує тішити своїми успіхами на турнірі зі трибків у воду серед юніорів у Дрездені (Німеччина).

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, у третій день змагань українці вибороли три медалі, передає Укрінформ.

У стрибках з 3-метрового трампліна серед вікової групи В дебютант змагань такого рівня Назарій Кононенко, став срібним призером, набравши у підсумку 428,75 бала. «Бронзу» у напруженій боротьбі здобув Дмитро Степанов (420,70).

На другу сходинку п'єдесталу піднялися Ксенія Бочек та Єлизавета Дядюк у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна (228,90 бала).

За два дні до завершення турніру у доробку збірної України 6 медалей (5 срібних та 1 бронзова).