Збірна України з таеквон-до стала першою на чемпіонаті Європи

Спортсмени Всеукраїнського Союзу таеквон-до здобули 42 медалі (16 золотих, 11 срібниї і 15 бронзових) та посіли перше  командне місце серед 33-х країн-учасниць на Євро у польському місті Люблін.

Як повідомляє Мінмолольспорту, виступ наших майстрів став найуспішнішим за всю історію їхньої участі у чемпіонатах Європи за останні 19 років, передає Укрінформ.

Наші чемпіони в індивідуальних змаганнях: Денис Липовецький (спаринг), Лідія Приймак (спаринг), Поліна Крисевич (спаринг), Єлизавета Бойко (спаринг), Іван Євсєєв (спаринг), Максим Тищенко (спаринг), Марія Гончарук (спеціальна техніка), Анна Кучерова (спаринг), Поліна Віхтюк (спаринг), Іван Коврижкін (спаринг), Єва Малишева (спаринг) та Ілля Ковальчук (спаринг).

Жіночі і чоловічі юнацькі та юніорські збірні стали чемпіонами у виді програми командний спаринг.