УАФ взяла участь у саміті УЄФА з питань захисту дітей та молоді

УАФ взяла участь у саміті УЄФА з питань захисту дітей та молоді

Укрінформ
У Словенії пройшов Саміт УЄФА з питань захисту дітей та молоді.

к повідломляє пресслужба УАФ, від Української асоціації футболу в ньому взяла участь менеджерка із соціальної відповідальності Ірина Макаревич, передає Укрінформ.

Учасників саміту привітали президент Футбольного союзу Словенії Раденко Міятович і директор відділу УЄФА із соціальної та екологічної стійкості Мікеле Ува.

Участь у саміті взяла також віцепрезидентка УЄФА, член виконавчого комітету УЄФА Лаура Макалістер, яка закликала понад 70 учасників заходу до відкритого обміну думками та підкреслила відданість УЄФА підтримці національних асоціацій на шляху до захисту дітей та молоді.

Захід став унікальною можливістю для національних футбольних асоціацій Європи, представлених менеджерами із захисту дітей та молоді й менеджерами зі сталого розвитку футболу, поділитися своїми напрацюваннями в цій галузі, а також отримати нову інформацію від запрошених експертів та підтримку від колег з УЄФА.

Надихаючим був виступ команди, яка представляла глобальну адвокаційну кампанію Human Change, що має на меті покращити психічне здоров’я дітей, висвітлюючи негативний вплив соціальних мереж, ігор та цифрових пристроїв на мозок, що розвивається. Власне, футбол є цим інструментом подолання самотності та цифрової залежності.

Перший такий саміт УЄФА з питань захисту дітей та молоді проходив у листопаді 2022 року на базі штаб-квартири Королівської бельгійської футбольної асоціації.

Читайте також: Юнацька збірна України стартує на Турнірі розвитку УЄФА у Таллінні

Українська асоціація футболу підтвердила своє прагнення створювати умови для безпечних занять футболом або участі дітей в активностях, пов’язаних із футболом. Ще у грудні 2021 року виконавчим комітетом УАФ ухвалено Політику Української асоціації футболу щодо захисту дітей (віком до 18-ти років). Із того часу УАФ проводить роботу з підвищення обізнаності осіб, які працюють із дітьми, щодо захисту підопічних у футболі. Також модуль з питань захисту дітей та молоді є обов’язковим для майбутніх тренерів у межах програми «Диплом С УЄФА».

Фото: uaf.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-