Польський бренд 4F став новим офіційним спонсором НОК України

Польський бренд 4F став новим офіційним спонсором НОК України

Укрінформ
Національний олімпійський комітет України залучив нового спонсора - бренд 4F, який стане офіційним постачальником екіпірування для національної олімпійської збірної команди України на літні, зимові та юнацькі Олімпійські ігри.

Як інформує пресслужба вітчизняної спортивної організації, за ініціативи президента НОК України Вадима Гутцайта, було досягнуто домовленостей щодо безкоштовного надання форми для українських спортсменів усіх вікових груп, які представлятимуть Україну на Олімпійських форумах: літніх та зимових Олімпійських іграх, Європейських іграх, Всесвітніх пляжних іграх, літніх та зимових Юнацьких Олімпійських іграх, літніх та зимових Європейських юнацьких олімпійських фестивалях, передає Укрінформ.

«Національний олімпійський комітет України розпочав співпрацю з відомим польським спортивним брендом в Олімпійський рік, який, на жаль, ми вимушено зустрічаємо під час війни. Завдяки захисникам нашої держави, українські спортсмени мають можливість брати участь у міжнародних змаганнях. Саме тому екіпірування – це не тільки про комфорт та зручність, а ще й про національну ідентичність, яка буде вплетена яскравими елементами в сучасний дизайн олімпійської колекції від 4 F. Україна – сильна країна! А українські атлети – достойні представляти свою державу в якісній формі від якісного виробника», - зазначив Вадим Гутцайт.

Найбільший польський спортивний бренд одягатиме національну збірну команду України протягом наступних трьох Олімпійських циклів: Парижу-2024, Мілана-Кортіни-2026 та Лос-Анджелеса-2028.

«Ми раді, що НОК України приєднується до спортивної сім'ї 4F. Це велика честь і велика бізнес-можливість для нас, оскільки ми бачимо великий потенціал для цього ринку у майбутньому. Колекція, в якій українські спортсмени виступатимуть під час літніх Олімпійських ігор у Парижі, буде пошита з сучасних матеріалів, з використанням кращих технологій та відповідаючи останнім трендам. Маючи багаторічний досвід екіпірування національних олімпійських збірних, ми забезпечимо українських спортсменів одягом, який ідеально підійде для їх потреб. Ми віримо, що в одязі від 4F у Парижі вони досягнуть успіхів та принесуть радість фанатам країни, яка перебуває у війні», – наголосив Ігор Клайа, президент OTCF S.A., який володіє брендом 4F.

Спортсмени будуть в екіпіруванні від 4F під час усіх офіційних церемоній та заходів, зокрема - параді атлетів на відкритті та закритті Олімпійських ігор, церемонії вручення медалей та поза змагальними аренами.

Спеціальна олімпійська колекція для національної збірної команди України, що братиме участь в Олімпійських іграх-2024 в Парижі буде представлена на початку літа поточного року.

Читайте також: НОК України назвав правила поводження з «нейтральними» спортсменами на ОІ-2024

Довідково: 4F одягає олімпійські команди з 2008 року. Бренд протягом багатьох років був спонсором Олімпійського комітету Польщі, а під час двох останніх Олімпійських ігор - одягав національні збірні команди 9 країн: Польщі, Хорватії, Литви, Латвії, Португалії, Греції, Словаччини та Сербії. Бренд 4F постійно співпрацює з багатьма Олімпійськими, Паралімпійськими комітетами, а також спортивними асоціаціями з усієї Європи.

Фото: НОК України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-