НОК України назвав правила поводження з «нейтральними» спортсменами на ОІ-2024

НОК України назвав правила поводження з «нейтральними» спортсменами на ОІ-2024

Укрінформ
Протокол було надіслано на погодження Комісії спортсменів.

Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Вадим Гутцайт в ефірі Радіо Культура розповів про розроблений комплекс розпоряджень для українських спортсменів на Олімпійських іграх-2024 щодо поводження з їхніми суперниками, заявленими в «нейтральному» статусі, передає Укрінформ.

«Це дуже прості речі і всі спортсмени це все знають: не тиснути руку, не фотографуватися, не стояти поруч, не розмовляти. Тобто робити все так, щоб вони бачили, що ми взагалі не хочемо поруч із ними стояти. Не контактувати в принципі. Не давати спільні інтерв’ю.

Дай Боже, щоб наші спортсмени стояли на п’єдесталі. Але потрібно всім зрозуміти, що медаль на Олімпійських іграх — це таке задоволення, що спортсмен може й забувати, хто стоїть поруч. Уже були такі випадки. Тому потрібно, щоб вони це контролювали. На Олімпійських іграх є обов’язкові моменти. Наприклад, коли на п’єдестал виходять наші спортсмени і там будуть спортсмени з «тієї країни». Звісно, що вони будуть під нейтральним прапором, у білих костюмах. Але потім, як зазвичай — це за протоколом МОК, — [робиться] спільне фото. Таких фото не робити, - сказав Гутцайт.

Читайте також: Україна виплатить 125 тисяч доларів за кожне «золото» Олімпійських ігор у Парижі

Виконком МОК затвердив деякі положення щодо «нейтральних» спортсменів – зокрема їм було відмовлено в участі у традиційному параді на церемонії відкриття Ігор. Крім того, медалі, зароблені нейтральними атлетами, не відображатимуться в офіційній таблиці.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-