Українські самбісти здобули 22 медалі на Кубку світу у Єревані

22 медалі (7 золотих, 4 срібні та 11 бронзових) здобула збірна України з боротьби самбо на Кубку світу.

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, турнір проходив у столиці Вірменії Єревані, передає Укрінформ.

Участь у змаганнях взяли 172 спортсмени з 14-ти країн. Україну представляли 33 самбісти у чотирьох видах програми.

«Золото»: в нашій команді здобули Андрій Кучеренко (бойовий розділ, вагова категорія до 71 кг), Владислав Руднєв (бойовий розділ, до 79 кг), Петро Давиденко (бойовий розділ, до 88 кг), Анастасія Шевченко (спортивний розділ, до 65 кг), Анастасія Комович (спортивний розділ, понад 80 кг), Юліан Лисенко (бойовий розділ, до 65 кг), Валерія Захаревич (бойовий розділ, до 80 кг).