У Білогородці обговорили перспективи зведення реабілітаційно-спортивного комплексу

У Білогородці обговорили перспективи зведення реабілітаційно-спортивного комплексу

Укрінформ
Команда Мінмолодьспорту України на чолі з директором департаменту масового спорту та здоров'я нації Сергієм Тимофєєвим зустрілася з очільником Білогородської територіальної громади Київської області Антоном Овсієнко. 

Під час зустрічі обговорили перспективи будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу та розширення спектру послуг для ветеранів війни та осіб з інвалідністю, передає Укрінформ. 

Представники Мінмолодьспорту оглянули місце будівництва майбутнього комплексу і висловила пропозиції для подальшого втілення цієї ініціативи. 

Як зазначалося, побудова реабілітаційно-спортивних комплексів є соціально важливою складовою створення умов для відновлення  ветеранів війни та осіб з інвалідністю з багатьох причин. По-перше, такі комплекси дозволять забезпечити доступ до необхідних реабілітаційних послуг та спортивних тренувань, що сприятиме покращенню їх фізичного та психологічного стану. По-друге, створення подібних просторів сприятиме соціальній інтеграції ветеранів війни та осіб з інвалідністю та адаптації до умов життя, що змінилися.

Читайте також: Національний антидопінговий центр представив стратегію розвитку до 2028 року

Формування безбарʼєрного середовища для всіх та кожного та створення умов для фізкультурно-спортивної реабілітації є однією з пріоритетних задач міністерства.

Фото: mms.gov.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-