Стрибунка у висоту Юлія Чумаченко здобула «бронзу» на турнірі у Чехії

Українська стрибунка у висоту Юлія Чумаченко зійшла на третю сходинку п'єдесталу турніру Світового легкоатлетичного туру категорії Silver Beskydska latka.

Змагання проходили у чеському місті Тржинець, передає Укрінформ.

«Бронзу» новоспеченій віцечемпіонці України у приміщенні принесла висота 1,86 м, а точніше те, що вона взяла її з другої спроби.

На цій же позначці зупинилися ще дві спортсменки. Пауліна Борис з Польщі, яка швидше підкорила цей рубіж, стала срібною призеркою. Фінці Еллі Юннілі знадобилися усі три підходи, і вона залишилася за крок від медалі.

Чемпіонкою турніру стала Татьяна Гусін із Греції з результатом 1,90.

Зазначимо, що Юлія Чумаченко вже другий рік поспіль на п'єдесталі  турніру Beskydská laťka. 2023-го вона виборола «срібло», поступившись подрузі по збірній України Ірині Геращенко.