Українці здобули 25 медалей Кубка світу з парабіатлону та лижних перегонів

Сезон Кубка світу з парабіатлону та лижних перегонів продовжився другим етапом в італійському Мартелі.

Збірна України за підсумками турніру здобула 25 нагород, передає Укрінформ.

Найбільшим тріумфатором етапу в Мартелі від України став 27-річний чемпіон Паралімпіади-2022 Олександр Казік. В Італії він здобув «золото» біатлонних змагань в усіх трьох дисциплінах серед спортсменів із порушеннями зору.

У класі для сидячих спортсменів «синьо-жовті» перемагали в усіх чотирьох дисциплінах з лижних перегонів та біатлону. Найрезультативнішими для України стали спринт та спринт-персьют у біатлоні - по три «золота».

У біатлоні українці зібрали один повний подіум: місця в топ-3 «індивідуалки» на середню дистанцію у класі сидячих спортсменів між собою розділили Василь Кравчук, Тарас Радь і Олександр Алексик.

Сезон Кубка світу завершиться 13-17 березня у Принс-Джорджі (Канада).

Чемпіонат світу відбудеться напередодні в Принс-Джорджі - 6-10 березня. Чемпіони визначаться в індивідуальній, спринтерських гонках та гонці переслідування.

У 2023 році на чемпіонаті світу з паралижного спорту збірна України виграла 26 медалей (п'ять - «золотих») і посіла четверте загальнокомандне місце у медальному заліку.