Скелетоніст Ярослав Лавренюк - срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор

Україна має другу нагороду на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея).

Срібним призером головного мультиспортивного молодіжного форуму чотириріччя став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк, передає Укрінформ.

Медаль, яку виборов 16-річний спортсмен з Житомирщини, стала першою в олімпійській історії нашої держави у змаганнях з цього виду спорту.

Ярослав Лавренюк завершив виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1,01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.

Зазначимо, що наш спортсмен посідав третє місце після першого заїзду (52,89), але з другим впорався краще (52,78) і у підсумку виборов срібну медаль, випередивши господаря змагань корейця Шин Йон Су, результат якого - 1.46,05.