Збірна України здобула сім медалей на Гран-прі з боротьби в Хорватії

Чотири українських спортсмени здобули «золото» змагань.

Збірна України з боротьби виступила на Гран-прі Загребу (Хорватія), що відбувся з 10 до 14 січня, передає Укрінформ.

У складі «синьо-жовтих» виступили 35 спортсменів. Загалом українські спортсмени зуміли здобути сім нагород, чотири з яких – «золоті».

Перемогу здобув борець греко-римського стилю Парвіз Насібов (категорія до 67 кг), серед дівчат тріумфували Аліна Філіпович (до 59 кг), Алла Белінська (до 65 кг) та Ірина Заблоцька (до 72 кг). У вільній боротьбі Андрій Джелеп став срібним призером (до 61 кг), «бронза» в активі Марії Винник (до 55 кг) та Тетяни Сови-Ріжко (до 68 кг).

У командному заліку Україна посіла друге місце, поступившись першістю Ірану (10 нагород, чотири з яких – «золоті»).

У 2024 році відбудеться ще один рейтинговий турнір з боротьби – у червні змагання прийматиме столиця Угорщини Будапешт.