Українці здобули ще два «золота» на турнірі з боротьби у Загребі

Чергові нагороди здобула збірна України на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби Zagreb Open у Хорватії.

На найвищу сходинку п'єдесталу у передостанній день змагань піднялися срібний призер Олімпіади-2020 з греко-римської боротьби Парвіз Насібов із Запоріжжя та представниця Прикарпаття Ірина Заблоцька, передає Укрінформ.

У фіналі вагової категорії до 67 кг Насібов переміг француза Гагіка Снджояна (4:3), а Заблоцька (72 кг) упевнено поборола сербку Фанні Нагі Надь (5:0).

Таким чином, в українській скарбничці у Загребі вже сім медалей. Раніше золоті нагороди виграли Аліна Філіпович (59 кг) та Алла Белінська (65 кг), «срібло» - Андрій Джелеп (61 кг), бронзовими призерками стали Марія Винник (55 кг) та Тетяна Сова-Ріжко (68 кг).

Турнір у хорватській столиці завершиться 14 січня.