АПЛ: «Ліверпуль» та «Арсенал» поділили очки

«Арсенал» залишився лідером АПЛ.

«Ліверпуль» зіграв внічию з «Арсеналом» у матчі 18-го туру АПЛ – 1:1, передає Укрінформ.

«Каноніри» вийшли вперед на самому початку гри – на 4-й хвилині бразильський захисник Габріел ударом головою замкнув подачу зі штрафного від Мартіна Едегора.

«Мерсисайдці» відповіли на 29-й хвилині – Мохамед Салах пройшов Зінченка на правому фланзі атаки і потужно пробив у ближній кут.

Зінченко провів на полі весь матч.

Перемога дозволила команді Зінченка з 40 очками в активі зберегти лідерство в турнірній таблиці. Підопічні Юргена Клоппа завдяки цьому 1 балу піднялися з третього місця на друге, обійшовши «Астон Віллу». У обох команд по 39 очок.

До кінця року «каноніри» проведуть ще два дербі АПЛ: 28 грудня прийматимуть «Вест Гем», 31-го — вирушать до «Фулгема».