АПЛ: «Борнмут» з Забарним здолав «Ноттінгем Форест»

Домінік Соланке зробив хет-трик.

«Борнмут» на виїзді здобув перемогу над «Ноттінгем Форест» у матчі 18-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 3:2, передає Укрінформ.

В середині першого тайму господарі поля залишилися вдесятьох – другу жовту картку отримав захисник Віллі Болі. Незважаючи на чисельну більшість, «Ноттінгем» повів у рахунку після перерви зусиллями Ентоні Еланги. «Борнмут» швидко перевернув перебіг зустрічі – Домінік Соланке відзначився двічі за сім хвилин. «Ноттінгем» на 74-й хвилині відновив паритет, забив Кріс Вуд. У компенсований час Соланке забив свій третій м’яч у поєдинку та приніс «Борнмуту» перемогу.

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний вийшов у стартовому складі та провів на полі весь поєдинок.

«Борнмут» з 22 очками піднявся на 11-те місце в АПЛ, «Ноттінгем Форест» з 14 очками залишився на 17-й позиції.

У наступному турі 26 грудня «Борнмут» прийме «Фулгем», а «Ноттінгем Форест» на виїзді зіграє з «Ньюкаслом».