Француженка Бреза-Буше виграла масстарт Кубка світу з біатлону у Швейцарії, Джима - у топ-20

В останній змагальний день третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 в Ленцерхайде (Швейцарія) відбувся жіночий масстарт на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами.

Гонку виграла француженка Жустін Бреза-Буше, яка з чистою стрільбою подолала дистанцію за 36 хвилин 04,6 секунди, передає Укрінформ.

Другою з відставанням 5,5 секунди фінішувала шведка Ханна Еберг (2 промахи), третьою - її співвітчизниця Ельвіра Карін Еберг (2), яка поступилася переможниці 10,6 секунди.

Кращою серед українок стала Юлія Джима, яка із 3-ма колами штрафу посіла 19-е місце (+2.07,5). Ірина Петренко (2 промахи) стала 22-ю, Христина Дмитренко (4) - 25-ю, Анастасія Меркушина (6) - 29-ю серед 30-ти учасниць.

О 15.45 швейцарський етап Кубка світу завершить чоловічий масстарт на 15 км, в якому Україну представлятиме Дмитро Підручний.