Дудченко прийшов 47-м у спринті Кубка світу з біатлону у Гохфільцені

Український біатлоніст Антон Дудченко посів 47-е місце у спринтерській гонці на 10 км з двома вогневими рубежавми другого етапу Кубка світу з біатлону у Гохфільцені (Австрія).

Антон відстав від лідера на 2 хвилини 47,0 секунди і припустився 1 промаху, передає Укрінформ.

Виграв гонку триразовий олімпійський чемпіонн з Норвегії 35-річний Тар'єй Бьо. Його час - 24.37,5; 0 промахів.

Другим був норвежець Стурла Гольм Легрейд (+4,9; 0 промахів), третім - швед Себастьян Самуельссон (+10,0; 1).

Результати інших українців: Дмитро Підручний - 52-е місце, Артем Тищенко 63-тє, Артем Прима - 65-те, Тарас Лесюк 80-те.

Загалом за перемогу на дистанції боролися сто біатлоністів.

Сьогодні також пройде жіноча спринтерська гонка на 7,5 км також із двома вогневими рубежами розпочнеться о 15.25 за участю українок Анастасії Меркушиної (№4), Юлії Джими (10), Анни Кривонос (37), Ірини Петренко (68) та Олени Городної (92).

У програмі австрійського етапу Кубка світу також гонки переслідування (9 грудня) та класичні естафети (10 грудня).