«Олександрія» зіграла внічию з «Металістом 1925» у чемпіонаті УПЛ

У понеділок, 27 лютого, після зимової перерви поновився чемпіонат України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги.

У перенесеному поєдинку 6-го туру «Олександрія» вдома зіграла у результативну нічию (3:3) з харківським «Металістом 1925», передає Укрінформ.

М'ячі забили Максим Третяков (8-ма і 68-та хвилини), Богдан Кобзар (81) - у господарів; Євген Ткачук (21), Костянтин Бичек (33) та Михайло Шершень (47) - у складі харків'ян.

Це був перший перший офіційний матч «Олександрії» після того, як її головним тренером став Руслан Ротань.

Олександрійці залишилася на п'ятому місці у турнірній таблиці першості (25 очок), а «Металіст-1925» - на сьомому (19).