«Бенфіка» - «Динамо». Онлайн-трансляція

Оновлено
Текстова трансляція поєдинку у відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами лісабонської «Бенфіки» та київського «Динамо».

«Бенфіка» - «Динамо»

3:0

Головні статистичні показники матчу(«Бенфіка» - «Динамо»): контроль м'яча(56:44), удари(21:3), удари в площину воріт(10:0), штрафні удари(9:9), кутові удари(8:2), офсайди(0:2), жовті картки(1:2).

Матч завершено!!! «Динамо» зіграє у груповому етапі Ліги Європи!

90+2. Заміна у складі киян: Яцик змінює на полі Буяльського.

89. Заміна у лісабонців: Пауло Бернарду змінює на полі Енсо Фернандеса.

87. Подвійна заміна у київського «Динамо»: Царенко змінює Шепелєва, а Тимчик - Караваєва.

86. Удар відчаю від Сидорчука пішов за горизонт Лісабону.

84. Шапаренко і Муса вирішили з'ясувати стосунки і отримали по жовтій картці.

82. Гримальдо прострілив на дальню стійку. Маріу в падінні намагався переправити м'яч у волота, але той зрізався з ноги.

81. Шепелєв грубо сфолив проти Енсо і отримав жовту картку.

78. Шепелєв не поцурався відпрацювати в обороні і щільно зустрів Жилберто.

76. Варто відзначити душевну, красиву, по-справжньому футбольну атмосферу на стадіоні «Ештадіу да Луж».

72. «Бенфіка» розслабилася, адже команду Шмідта все влаштовує. Попри це, кияни не можуть створити нічого небезпечного біля чужих воріт.

69. Потрійна заміна у «Бенфіки»: Арахухо змінює Рафу Сілву, Вайгль - Флорентіну, а Гонсалвеш - Нереса.

67. Кияни не витримують темп матчу. Караваєв не встиг за простим пасом по флангу.

63. Подвійна заміна у київського «Динамо»: Дубінчак змінює на полі Вівчаренка, а Ванат - Бесєдіна.

62. Португальці вже 5 хвилин контролюють м'яч. Більше того, «Бенфіка» застосовує активний контроль.

61. Сидорчук вирішив завдати удару з центру поля. Правду кажучи ледь не влучив.

57. Португальці починають плести мереживо біля штрафного майданчику «Динамо». «Бенфіка» не цурається грати п'ятками, в один дотик. Кожен гравець центру поля спокійно йде в обіграш.

54. Нерес, як у себе вдома, пробіг уздовж трафного майданчика киян, завдав удар лівою, але прямо до рук Бущанаю.

53. Киянам варто не зганьбитися в другому таймі. Гол престижу було б непогано забити, але головне - не пропустити.

51. Заміна у складі португальців: Педро Муса замінив Рамоса.

50. Обидва гравці досі лежать на газоні. Рафі Сілві перев'язали голову.

46. Небезпечно в штрафному киян. Рамос і Рафа Сілва зіштовхнулися між собою. У Рамоса видніється кров. На поле вийшла бригада лікарів. Моторочний момент.

Другий тайм розпочався!!!

Головні статистичні показники першого тайму(«Бенфіка» - «Динамо»): володіння м'ячем(57:43), удари(11:1), удари в площину воріт(5:0), кутові удари(6:0), фоли(4:5).

Перерва!!!

44. Кияни нарешті вирішили піти в атаку, але Шепелєва легко поклали на газон.

42. Кияни зазнають відвертого побиття. Рафа Сілва і Нерес спокійно розіграли м'яч між собою і бразилець зробив рахунок розгромним.

39. Гоооооол! Жахлтва, катастрофічна помилка Шапаренка. Микола віддав поперек поля, і цей м'яч спокійно перехопив Рафа Сілва. Одним дотиком португалець подвоїв рахунок матчу.

36. Енсо жорстко зрубав Буяльського, але арбітр не оцінив цей момент на жовту картку.

34.У грі не відбувається НІЧОГО цікавого. Таке відчуття, що обидві команди все влаштовує.

32. Найбільше пасів серед киян, вочевидь, віддав Забарний. «Динамо» не може вийти до центру поля, всі дії біля своїх воріт.

29. Португальці почергово атакують лівим і правим флангами. Латералі киян просідають під натиском Гримальдо і Жилберто.

28. У киян, на жаль, затрусилися ноги, порутгальці активізувалися і намагаються розвинути успіх..

26. Гоооооол! Жілберто подав на дальню стійку і Отаменді переправив м'яч у ближній кут.

24. Рамос вирішив пробити по воротах, але забив м'яч на третій сектор.

23. В першій половині першого тайму склалося враження, що португальці грають не в повну силу. Киянам нічого протиставити суперникам.

22. Кияни півтори хвилини контролюють м'яч, але перекочують «круглого» в центрі поля.

20. Небезпечно!!! Нерес набив декілька разів м'яч прямо у штрафному майданчику киян і пробив ножицями. Бущан вперше врятував ворота киян.

18. Гримальдо завдав кинжального удару зі штрафного. М'яч облизнув стійку воріт.

17. Рафа Сілва фінтом Зідана прибрав Буяльського. Штрафний для португальців.

16. Шапаренко у простій ситуації обирав між двома партнерами по команді, але відпасував в аут.

14. Португальці виглядають банально швидшими за киян. «Динамо» поки не встигає за швидкістю перепасовок гравців «Бенфіки».

12. Подачу Маріу на виході забирає Бущан.

11. Караваєв у відчайдушному підкаті перервав проникаючий в штрафний майданчик.

10. Черговий кутовий для португальців. Сирота виніс м'яч в центр поля.

8. Ще один небезпечний момент у «Бенфіки». Маріу отримав м'яч в штрафному майданчику і пробив, але удар заблокували.

7. «Динамо» не форсує подій. «Бенфіка» каонтролює гру в центрі поля.

6. Кияни отримують право на штрафний поряд зі штрафним майданчиком португальців. Шапаренко пробиває і влучає у стінку.

3. Португальці спокійно комбінують в штрафному майданчику киян. Рафа Сілва продив поряд зі стійкою що називається «носком».

2. Непоррозуміння між Забарним і Шапаренком. В простій ситуації «Динамо» втрачає м'яч.

1. «Бенфіка» традиційно захоплює м'яч і поступово починає йти на ворота киян.

Матч розпочався!!!

23 серпня 2022 року. Лісабон (Португалія). Арена «Ештадіу ду Бенфіка». Початок о 22.00. Температура +23С.

Ласкаво просимо до столиці Португалії Лісабона на матч у відповідь раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, в якому місцева «Бенфіка» приймає київське «Динамо».

Як повідомляв Укрінформ, перша зустріч у Лодзі (Польща) завершилася поразкою «Динамо» з рахунком 0:2.

Стартові склади:

«Бенфіка» - Влаходімос, Жілберто, Грімальдо, Давід Нерес, Фернандес, Жоау Маріу, Рафа Сілва, Отаменді, Флорентіну, Гонсалу Рамуш.

Головний тренер - Роджер Шмідт (Німеччина).

«Динамо» - Георгій Бущан, Томаш Кендзьора, Ілля Забарний, Олександр Сирота, Костянтин Вівчаренко, Сергій Сидорчук, Олександр Караваєв, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Віталій Буяльський, Артем Бесєдін.

Головний тренер - Мірча Луческу (Румунія).

Арбітр - Клеман Тюрпен (Франція).

Переможець протистояння «Бенфіка» - «Динамо» за сумою двох матчів вийде до групової стадії Ліги чемпіонів. Невдаха виступить в основній сітці Ліги Європи УЄФА.