Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у дев'ятий змагальний день здобула 14 нагород - 5 золотих, 7 срібних та 2 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: кульова стрільба - Віолета Ликова (малокаліберна гвинтівка, 50 метрів, лежачи), спортивне орієнтування - Ганна Федосеєва (жінки), Дмитро Левін (чоловіки), легка атлетика - Римма Філімошкіна (метання молота), Анастасія Сидоренко (біг на 1500 метрів).

«Срібло»: кульова стрільба - Дмитро Петренко (малокаліберна гвинтівка, 50 метрів, лежачи), Сергій Фомін (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолету, 25 метрів), спортивне орієнтування - Яна Мельник (жінки), Олександр Санькін (чоловіки), легка атлетика - Юлія Кисильова (метання молота), Юлія Матвієвська (стрибки у довжину), Юлія Шаповал (біг 100 метрів з бар'єрами).

«Бронза»: спортивне орієнтування - Ганна Андросович (жінки), Руслан Ніколаєнко (чоловіки).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 103 нагороди - 47 золотих, 29 срібних, 27 бронзових.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.