Богдан Тараненко став бронзовим призером першості світу з важкої атлетики

Українець Богдан Тараненко посів 3-тє місце на юніорському чемпіонаті світу з важкої атлетики (спортсмени до 20-ти років) у грецькому Геракліоні.

У заключний день змагань Тараненко (вагова категорія понад 109 кг) виграв «бронзу» у ривку та - у сумі - 374 кг (167+207), передає Укрінформ.

Переможцем став іранець Юсефі Аліреза - 416 кг (177+239), «срібло» дісталося Мірхосілу Мірзабоєву з Узбекистану - 388 кг (176+212).

Як повідомлялося, раніше українець Максим Домбровський (89 кг) та  Богдан Гоза (109 кг) виграли «золото», а срібною призеркою юніорського чемпіонату світу стала Світлана Самуляк (до 55 кг).