Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у восьмий змагальний день здобула 12 нагород - 3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: кульова стрільба - Інна Афонченко (пневматичний пістолет, 25 метрів); настільний теніс - Юлія Ходько / Марія Васильєва (пара); легка атлетика - Крістіна Кіняйкіна (біг на 400 метрів).

«Срібло»: настільний теніс - Роксолана Будник / Катерина Завіновська, Антон Велієв / Григорій Кузьменко (обидва - пара); легка атлетика - Соломія Куприч (біг на 400 метрів); плавання - Ілля Султанов (50 метрів вільним стилем), Дар'я Тарасенко (50 метрів батерфляєм), мікст-естафета 4х100 метрів комплексним плаванням.

«Бронза»: настільний теніс - Геннадій Закладний / Максим Овчаренко (пара), плавання - Ірина Терещенко (50 метрів батерфляєм), Ростислав Якубовський (200 метрів батерфляєм).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 89 нагороди - 42 золотих, 22 срібних, 25 бронзові.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.