«Шахтар» переміг «Антальяспор» у благодійному матчі

Донецький «Шахтар» здобув вольову перемогу над футболістами турецького «Антальяспора» у своєму четвертому благодійному матчі турне Shakhtar Global Tour for Peace.

Зустріч на стадіоні «Анталья Арена» завершилася на користь донеччан з рахунком 2:1, передає Укрінформ.

У складі «гірників» відзначилися Манор Соломон, який на 21-й хвилині відновив паритет у матчі після швидкого голу Мустафи Ерділмана на 8-й хвилині, та Дмитро Топалов (76).

Усі кошти від реалізації квитків на матчі цього турне будуть передані захисникам України, волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовані на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

Наступний поєдинок у турне «Шахтаря» планується на 1 травня проти хорватського «Хайдука».