Футбол: юнацька збірна України U17 поступилася Польщі у відборі Євро

Футболісти юнацької збірної України U17 (гравці не старші 2005 року народження) зазнали поразки у матчі другого туру еліт-раунду кваліфікації Євро-2022 (група 6), що проходить в Італії.

У суботу підопічні Олега Кузнецова поступилися у місті Колле-ді-Валь-д'Ельсі ровесникам з Польщі - 2:3, передає Укрінформ.

М'ячі забили: Олексій Гусєв (61-а хвилина) та Микита День (88) - у складі збірної України; Давид Ткач (36-а хвилина), Кацпер Сміглевський (45+1) та Олів'є Славінський (58) - у польській команді.

26 квітня українці у третьому турі зіграють у Сієні з Італією.

Фінальний турнір Євро-2022 відбудеться з 16 травня до 1 червня в Ізраїлі. Переможець еліт-раунду відбору у групі 6 виступатиме у квартеті А разом з Ізраїлем, Німеччиною та Люксембургом. Друга команда групи може потрапити до квартету разом із Францією, Нідерландами та Болгарією.

Як повідомляв Укрінформ, у першому турі еліт-раунду кваліфікації Євро збірна України перемогла Косово - 2:0, а поляки програли італійцям – 0:1.