Міжнародний союз біатлоністів призупинив членство федерацій росії та білорусі

Міжнародний союз біатлоністів призупинив членство федерацій росії та білорусі

Укрінформ
Міжнародний союз біатлоністів (IBU) ухвалив одностайне рішення про виключення з-поміж своїх учасників федерації росії та білорусі.

Як повідомляє офіційний сайт організації, рішення вже набуло чинності, передає Укрінформ.

«Обидві федерації порушили гуманітарні зобов'язання федерацій-членів відповідно до Конституції IBU. Ці порушення з боку СБР та BiFB ставлять IBU та біатлон у погане становище, а їх активне членство підірве зусилля IBU та його членів щодо просування своїх конституційних принципів та цілей», - сказано у заяві IBU.

«Крім того, Виконком погодився з тим, що з огляду на те, що вторгнення росії в Україну зупинило діяльність Федерації біатлону України, було б несправедливо, якби НФС атакуючих країн продовжували користуватися всіма правами членства в IBU, коли їхні країни порушили проведення спортивних змагань в Україні».

«Ми дуже уважно слідкуватимемо за розвитком цієї ситуації і переглянемо це рішення у разі зміни обставин. Рішення також має бути розглянуте Конгресом IBU 2022 на його засіданні 15-19 вересня 2022 року, якщо воно не було скасовано Виконавчою радою IBU раніше».

Читайте також: Люди спорту, які захищають Україну зі зброєю в руках

24 лютого росія завдала ракетних ударів по українських містах, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 34-й день.

Фото: biathlonworld.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-