Юрій Захарєєв здобув «золото» першості Європи з боксу в Хорватії

Чинний чемпіон світу з боксу Юрій Захарєєв з Одещини став переможцем молодіжної першості Європи (спортсмени до 22-х років), яка завершилася у Поречі (Хорватія).

У фіналі вагової категорії до 71 кг Захарєєв переміг валійця Крофта Гарана, передає Укрінформ.

На срібну сходинку п'єдесталу чемпіонату континенту піднялися українці Андрій Єфимович (48 кг), Максим Власюк (60 кг) та Іван Сапун (86 кг), «бронза» дісталася Ельміру Набієву (54 кг) та Василю Ткачуку (понад 92 кг).

Як повідомлялося, днем раніше у жінок переможницею європейської першості стала Кароліна Махно (75 кг), бронзові медалі виграли Ольга Шалімова (48 кг), Сабіна Новосад (52 кг) та Олеся Крисюк (81 кг).