Українка Кароліна Махно виграла «золото» першості Європи з боксу в Хорватії

Кароліна Махно з Чернігівщини стала переможницею молодіжної першості Європи з боксу (спортсмени до 22-х років), яку приймає Пореч (Хорватія).

У фіналі вагової категорії до 75 кг Махно перемогла Карабін Ейбхе з Ірландії, передає Укрінформ.

Бронзовими призерками чемпіонату контененту стали Ольга Шалімова (48 кг), Сабіна Новосад (52 кг) та Олеся Крисюк (81 кг).

У заключний день змагань, 23 березня, золоті нагороди розіграють чоловіки. За медалі найвищого ґатунку позмагаються четверо українських боксерів: Андрій Єфимович (48 кг), Максим Власюк (60 кг), Іван Сапун (86 кг) та чинний чемпіон світу Юрій Захарєєв (71 кг).

Бронзовим призерами молодіжної першості Європи з боксу стали українці Ельмір Набієв (54 кг), Василь Ткачук (понад 92 кг).