Дзюдоїст Лесюк завоював «золото» на етапі «Великого шолома» в Ізраїлі

«Бронза» в активі Ядова.

Український дзюдоїст Артем Лесюк виборов золото на етапі «Великого шолома» в Ізраїлі. Українець виступає у ваговій категорії 60 кг, повідомляє ФДУ, передає Укрінформ.

У фінальному поєдинку Лесюк здолав представника Казахстану Бауиржана Нарбаєва.

Бронзова медаль в активі українця Богдана Ядова, котрий виступає у ваговій категорії до 66 кг.

У чвертьфіналі Ядов поступився Херлену Ганболду з Монголії. У бою за третє місце дзюдоїст здолав Гусмана Киргизбаєва з Казахстану.

Для Лесюка це дебютне «золото» на турнірах Grand Slam та перше для українського чоловічого дзюдо з 2016 року, коли чемпіонський титул завоював Яків Хаммо.

Як повідомляв Укрінформ, ще два представники України, які виступали першого дня в Тель-Авіві, не змогли дійти до медальних сутичок. Дільшот Халматов (до 60 кг) припинив боротьбу у другому раунді, а Євген Гончарко (до 66 кг) програв уже у стартовій сутичці.