Ліга чемпіонів УЄФА: «ПСЖ» обіграв «Реал», «Манчестер  Сіті»« розгромив «Спортинг»

Ліга чемпіонів УЄФА: «ПСЖ» обіграв «Реал», «Манчестер Сіті»« розгромив «Спортинг»

У Лізі чемпіонів УЄФА відбулися перші матчі 1/8 фіналу.

Футболісти французького «Парі Сен-Жермен» вигрвали перемогу над віцечемпіоном Іспанії мадридським «Реалом» - 1:0, а португальський «Спортинг» у паралельному протистоянні розгромно програв англійському «Манчестер Сіті» - 0:5, передає Укрінформ.

Вирішальний м'яч на «Парк-де-Пренс» у Парижі забив Кіліан Мбаппе (90+4).

На 61-й хвилині форвард «ПСЖ» Ліонель Мессі не реалізував 11-метровий удар, який парирував Тібо Куртуа.

На арені «Жозе Алваладе» в Лісабоні до перерви Ріяд Махрез (7-ма хвилина) та Філ Фоден (32) забили по м'ячу, а Бернарду Сілва зробив дубль (17, 44). Автором п'ятого голу у ворота «Спортинга» став Рахім Стерлінг (58).

Український захисник гостей Олександр Зінченко вийшов на поле у середні другого тайму, замінивши Джона Стоунза.

У середу, 16 лютого, італійський «Інтер» у Мілані зустрінеться з англійським «Ліверпулем», а австрійський «Зальцбург» вдома зіграє проти переможця німецької Бундесліги «Баварії» з Мюнхена.

Ще чотири перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть наступного тижня. 22 лютого: «Вільярреал» (Іспанія) - «Ювентус» (Італія), «Челсі» (Англія) - «Лілль» (Франція); 23 лютого: «Атлетико» (Іспанія) - «Манчестер Юнайтед» (Англія), «Бенфіка» (Португалія) - «Аякс» (Нідерланди).

Поєдинки у відповідь відбудуться 8/9 та 15/16 березня.