Італійка Вірер виграла масстарт на VII етапі Кубку світу з біатлону, Джима - 28-а

В Антгольці (Італія) відбулася заключна гонка сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Жіночий масстарт на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами виграла італійка Доротея Вірер, повідомляє Укрінформ.

Другою стала Дінара Алімбекова з Білорусі, третьою - француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Єдина представниця України Юлія Джима з п'ятьма промахами фінішувала 28-ю із 30-ти учасниць.

Наступні біатлонні змагання відбудуться на зимових Олімпійських іграх у Пекіні (Китай) 5-19 лютого.

На фото: Доротея Вірер (biathlonworld.com).