Збірна України мінімально програла Нідерландам на старті Євро-2022 з футзалу

У Нідерландах розпочався фінальний турнір XII чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна України стартувала з поразки від господарів континентальної першості голландців - 2:3, передає Укрінформ.

Рахунок у зустрічі на арені Ziggo Dome в Амстердамі відкрив Михайло Зварич, який відзначився на 1-й хвилині. Після перерви Саадуні (22-а хвилина) ударом головою відновив рівновагу. Потім м'ячі у ворота Кирила Ципуна забили Аттаїбі (24) та Саїд Бузамбу (30). За 3 хвилини до фінального свистка відставання скоротив Петро Шотурма (37).

В іншому поєдинку групи А команда Сербії поступилася чинному володарю титулу збірній Португалії - 2:4.

23 січня зіграють Сербія і Україна, Португалія і Нідерланди, 28 січня - Україна і Португалія, Нідерланди і Сербія.

До чвертьфіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найкращі команди квартету.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2022 відбудуться 31 січня та 1 лютого, півфінали - 4 лютого, матч за 3-тє місце і фінал - 6 лютого.