Блашко фінішувала в топ-25 гонки переслідування в Обергофі

В Німеччині завершився 5-й етап Кубка світу з біатлону.

Українка Дар'я Блашко показала найкращий результат серед наших біатлоністок в гонці переслідування на 5-му етапі Кубка світу в Обергофі (Німеччина), передає Укрінформ.

У порівнянні зі спринтом Дар'я Блашко (0 промахів) покращила свій результат на 9 позицій і фінішувала на 22-й місці. Інші українки Валентина Семеренко та Юлія Джима гонку провалили. У Семеренко 33 місце (мінус 18 позицій після спринту), а у Джими – 36 (мінус 15).

Переможцем гонки переслідування в Обергофі стала норвежка Марте Рейселанн-Улсбю. У призовій трійці також Ганна Оберг (Швеція) та Дінара Алімбекова (Білорусь).

Як повідомляв Укрінформ, українець Богдан Цимбал показав найкращий результат серед наших біатлоністів в гонці переслідування на 5-му етапі Кубка світу в Обергофі. Цимбал фінішував 23-м (1 промах) і погіршив свій результат спринту на 4 позиції.