Цимбал фінішував 23-м в гонці переслідування в Обергофі, переміг Фійон-Майє

В Німеччині завершується 5-й етап Кубка світу з біатлону.

Українець Богдан Цимбал показав найкращий результат серед наших біатлоністів в гонці переслідування на 5-му етапі Кубка світу в Обергофі (Німеччина), передає Укрінформ.

Богдан Цимбал фінішував 23-м (1 промах) і погіршив свій результат спринту на 4 позиції. Успішно виступив ще один український біатлоніст Антон Дудченко, який посів 26 місце (повторив результат спринту). У Дмитра Підручного лише 38-й результат.

Переможцем гонки переслідування в Обергофі став француз Кентен Фійон-Майє (стартував 9-м), який випередив шведа Себастіяна Самуельссона на 10 секунд.

Сьогодні відбудеться також жіноча гонка переслідування (15:45). За жіночу збірну Україну бігтимуть: Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валентина Семеренко.

Як повідомляв Укрінформ, збірна України посіла 3-є місце в одиночній змішаній естафеті на п'ятому етапі Кубка світу в Обергофі. Україну у цій гонці представляли Артем Тищенко та Дар'я Блашко. Це перша нагорода нашої команди на Кубку світу цього сезону.