Гол українця Милованова вивів його команду до 1/8 фіналу Кубка Іспанії

Клуб другого іспанського дивізіону «Спортинг» (Хіхон) сенсаційно обіграв «Вільярреал».

Український захисник «Спортингу» (Хіхон) Богдан Милованов приніс сенсаційну перемогу своїй команді над «Вільярреалом» у матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії, передає Укрінформ.

«Спортинг», який виступає у другому іспанському дивізіоні (Сегунді), виграв з рахунком 2:1. Українець забив переможний гол на 88-й хвилині зустрічі.

45 хвилин у складі «Спортингу» провів також український захисник Василь Кравець, який виступає за клуб з Хіхону на правах оренди із «Леганеса».

Як повідомляв Укрінформ, Богдан Милованов приєднався до «Спортингу» у 2018 році та виступав за молодіжну команду. За основну команду українець дебютував у січні 2020 року. Цього сезону в його активі два голи у 17 матчах.