Збірна Італії з футболу стала найкращою командою року за версією AIPS

Міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS) підбила підсумки 2021 року.

Як повідомляє офіційний сайт AIPS, найкращою спортивною командою журналісти назвали збірну Італії з футболу, передає Укрінформ.

«Скуадра адзурра», яка минулого року виграла чемпіонат Європи, здобула 767 голосів.

Друге місце посів німецький клуб «Баварія» (Мюнхен) - 503 голоси, третє - футбольна збірна Аргентини. Переможці Кубка Америки здобули 459 голосів.

До п'ятірки також увійшли лондонський «Челсі» (виграв Лігу чемпіонів УЄФА, 370 голосів) та «Ліверпуль» (257).

Найкращою не футбольною командою у рейтингу стала чоловіча збірна США з баскетболу. Олімпійські чемпіони Токіо набрали 228 голосів.

Найкращою жіночою командою за підсумками опитування журналісти назвали футбольний клуб «Барселона» (216 голосів) - 7-е місце.

В опитуванні брали участь 529 журналістів зі 114-ти країн.