Кубок світу з біатлону: перший масстарт сезону виграла шведка Ельвіра Еберг

В Ансі (Франція) завершилася передостання гонка четвертого етапу Кубка світу з біатлону.

Перший у сезоні жіночий масстарт на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла Ельвіра Карін Еберг зі Швеції, передає Укрінформ.

Другою стала француженка Жюлья Сімон, яка поступилася лідеру 10,7 секунди, третьою - росіянка Крістіна Резцова (12,1).

Усі призерки подолали дистанцію з двома колами штрафу.

Краща серед українок Дар'я Блашко (4 промахи), яка фінішувала 26-ю, Юлія Джима (7) посіла 28-е місце, Олена Білосюк (4) - 30-е.

Чоловіча 15-кілометрова гонка з масовим стартом о 15.45 відбудеться без українських біатлоністів.

П'ятий етап Кубка світу з біатлону пройде з 6 по 9 січня в Обергофі (Німеччина). У програмі - спринтерські гонки, змішана та одиночна змішана естафети, а також гонки переслідування.