Дудченко увійшов у топ-20 в гонці переслідування шведського етапу Кубка світу з біатлону

Українець Антон Дудченко посів 19-е місце у гонці переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція).

Дудченко, який стартував 44-м на дистанції 12,5 км, фінішував у підсумку 19-м з одним штрафним колом на чотирьох вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Дмитро Підручний (4 промахи) став 32-м.

Переміг норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен (1 промах), якому 9,8 секунди програв швед Себастьян Самуэльссон (4), і 11 секунд - француз Емільєн Жаклен  (3).

Наступний, третій етап Кубка світу з біатлону 10-12 грудня прийматиме австрійський Гогфільцен.