Андрій Шевченко прокоментував поразку від «Мілана»

За словами українського тренера, його команді бракує везіння.

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко прокоментував поразку від «Мілана» (0:3) в матчі 15-го туру чемпіонату Серії А, передає Укрінформ.

«У нас багато травмованих, що створює нам багато проблем. Команда створювала моменти, але завжди важко протистояти великій команді, особливо коли чемпіони змінюють гру завдяки своїй індивідуальній майстерності.

Коли пропускаєш у перші 10 хвилин, земля йде з-під ніг. Ми дозволили їм забити ще раз перед перервою, і це змінює гру. Команда мала моменти, але їхній голкіпер зробив два хороші сейви.

Зараз складний момент, але ми це подолаємо, хоча попереду на нас чекає дербі з «Сампдорією», матчі з «Ювентусом», «Лаціо» та «Аталантою».

Нуль голів у трьох іграх? Потрібно трохи удачі. Давайте продовжимо наш шлях», – розповів Шевченко.

Як повідомляв Укрінформ, у «Дженоа» 10 очок після 15 матчів. Команда посідає 18-е місце, перебуваючи в зоні вильоту.